Info
www.kobit.cz
Aktual 2011
Aktual 2010
Aktual 2009
Aktual 2008
Aktual 2007
Aktual 2006
KOBIT s.r.o.   - Jičín *
Společnost KOBIT (Komunální Bitumenová Technika) vznikla v roce 1991. V lednu 1992 byla zahájena aktivní činnost společnosti v pronajatých prostorách v Praze. V roce 1996 došlo k přemístění celé firmy do nově vybudovaných prostor v Jičíně. Od této doby až k dnešním dnům (2006) se průběžně prostory v Jičíně stále rozšiřují. V Jičínském závodě je soustředěn kompletní vývoj, výroba, montáž i servis.
V současné době je v nabídce přibližně 200 strojů a zařízení, převážně vlastní konstrukce. Většina produkce je vyráběna podle zájmu a požadavku zákazníků. Výrobky jsou kromě tuzemského trhu dodávány do zemí takřka celé Evropy a Ruska.

A co dělám v této firmě já? Seřízení, odzkoušení výrobku, výstupní kontrola, předání zákazníkovi. Nebojte, nejsem na to sám...
Co se týká produkce, či kontaktů na významné osoby této firmy, navštivte přímo její stránky. Na mých stránkách najdete jen zajímavosti, které na oficiálních stránkách neuvidíte... :-)* Odpověď na častý dotaz: Tato firma, ani nikdo jiný, neovlivňuje obsah těchto stránek. Co je zde uveřejněno, je jen a jen na mém svědomí a vědomí. Registrace a provoz těchto stránek je hrazen z mých finančních zdrojů a mého volného času. Pokud nebude stačit prostor předplacený na serveru, dojde k umazávání některé části stránek. Ale modelařina to rozhodně nebude! :-)