Jiří Fejfar

-jméno mé.
Narozen v roce 1971. Většinu života prožil v okolí Nové Paky. Vychodil jsem nějakou tu školu (skončil maturitou), zkusil si i 18 měsíců vojny v tanku... Ale v současnosti pracuji ve firmě KOBIT. Vlastně už tak dlouho, že ani nevím, kdy jsem začal. Zaměstnání a rodina mě samozřejmě značně vytěžuje, ale přesto si najdu čas na své záliby. Velkou zálibou je modelařina. Ať už se jedná o modely výstavní, či dálkově ovládané. S modely jsem začal už někde od druhé třídy (zákl. školy). Jasně si vzpomínám, jak jsem lepil papírové modely pod stolem, když jsem se měl učit dějepis... Láska k papírovým modelům mi vydržela až dodnes. I když dnes dávám přednost modelům větším, létajícím. No, a v poslední době jsem pohlcen cestováním na motorce. :-D Teda, abyste rozumněli. Styl chopper/cruiser, V-Twin motory, vysmátý lebky, pohodička, příroda...

Tyto internetové stránky jsem vytvořil jen jako takovou jednoduchou prezentaci, kde je možné shlédnout úspěchy i neúspěchy nejen z modelářské činnosti. Pokud čas vyjde, přidám i zajímavosti ze zaměstnání. Přecijen, -tam trávím také podstatnou část života.
Tohle vlastně nejsou první stránky, které jsem vytvořil pro sebe. Ale po několikerých připomínkách od přátel musely vzniknout nějaké takové, jednoduché, kde se lehce zorientujete. A hlavně budou fungovat ve většině prohlížečů. Zkoušené jsou v Internet Exploreru, Mozila Firefoxu, Opeře a Netscape -v rozlišení od 800x600 bodů.